Prožijte nádhernou dovolenou u Karlštejna!

Chcete konečně zažít něco netradičního? Máte v plánu překvapit svou drahou polovičkou odpočinkovým pobytem plným romantiky? Nebo chcete vyrazit ve dvou za památkami a přírodními krásami? Pojeďte do podhradí našeho nejkrásnějšího hradu – bydlet budete v budově, která v místě stále téměř 100 let před Karlštejnem a nudit se rozhodně nebudete!

Hotel s moderním vybavením a kouzlem dob dávno minulých

Ideálním místem, kde strávíte pobyt ve společnosti luxusu a podmanivé atmosféry romantických časů dávno minulých, je Romantický hotel Mlýn Karlštejn. Je to oblíbený hotel u Karlštejna, který vznikl citlivou rekonstrukcí mlýna. Ten stál v romantickém místě u jezu Berounky téměř o sto let dříve, než byly položeny základní kameny majestátního hradu.

Hotel Mlýn Karlštejn

Jeho interiéry jsou vybaveny luxusně a současně vkusně tak, aby hosty pohltila příjemná atmosféra a mohli si užít klidné dny volna. I vy si budete moct vybrat z nabídky pokojů, každý je vybaven jinak. Oblíbené jsou The best room her & The best room his. Do jejich výbavy patří i stojící vana Villeroy & Boch, koupelna s dešťovou sprchou, LED TV, minibar a bonusem je výhled na Berounku. Koukněte i na další možnosti ubytování blízko hradu Karlštejna a hned budete mít na co se těšit.

Hotel Mlýn Karlštejn

Nejen interiéry dělají z hotelu Mlýn jedinečné místo. Obklopuje ho totiž 2500 m2 velký zelený ostrov. Jeho součástí je altán, kde se často konají svatební obřady a také mini Zoo, kde se líbí dětem i dospělým. Zoo může být vaším prvním výletem, z dalších míst v okolí doporučujeme vidět lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více o nich tady). Vhod vám jistě přijdou i tyto další tipy na výlety v okolí Karlštejna.

S balíčky výhodněji

Líbí se vám představa strávit několik dní v hotelu Mlýn? Uděláte nejlépe, když se podíváte na aktuální nabídku cenově výhodných balíčků. Hotel nabízí Romantický a Relaxační balíček a také speciální balíček pro rodiny s dětmi, jeho součástí je vstup do Zooparku Karlštejn. Kdy vyrazíte?