Nejkrásnější místa v Praze, která musíte vidět

Jestliže se chystáte na výlet do Prahy, v žádném případě byste neměli odjíždět s pocitem, že vám uniklo něco podstatného. Zabavit se přitom můžete mnoha způsoby. Toužíte po romantice? Vyzkoušejte kavárničky na Staroměstském náměstí. Toužíte po dobrodružství? Praha nabízí mnoho adrenalinových zážitků. Chcete odjet s pocitem, že jste Prahu poznali skutečně do hloubky? Pak by vám neměly uniknout následující tipy.

Nenechte si ujít historické srdce hlavního města

Základním kamenem Prahy je množství historických památek, které přečkaly mnoho století bez většího poškození a jejich návštěvou proto můžete zavítat do zdánlivé minulosti, kdy se hlavní město rozvíjelo. Rozhodně byste neměli opomenout Pražský hrad a Staroměstské náměstí. Právě zde se totiž každou hodinu rozpohybuje světoznámý Orloj. Další historickou dominantou je Karlův most s mnoha zachovalými sochami na pilířích. K procházce poslouží Karlova ulice, což je malebná ulička plná galerií a obchůdků se suvenýry. Máte rádi nevšedností? Koukněte na tipy zde.

Karlův most

Užijte si pobyt v Praze s celou rodinou

Pro kulturní vyžití se v Praze dá navštívit multikino, ale mnohem větší zážitek budete mít jistě z Národního divadla nebo Národního muzea, které se nachází na Václavském náměstí. Obě budovy jsou považovány za skutečné perly české historie. Jestliže vyrážíte na výlet do Prahy s celou rodinou, můžete navštívit i místní zoo nebo botanickou zahradu.

Výlety po Praze však mohou být mírně náročné a tak je jistě rozumné, pořídit si vhodné ubytování už dopředu. Vítaný kompromis mezi přijatelnou kvalitou a dostupnou cenou vám může přinést například hotel Praha Belvedere, který je navíc v blízkosti centra a tak vám nezabere moc času ani peněz, dopravit se po náročném dni na hotel.

Hotel Belvedere Praha

Sežeňte si včas vhodné ubytování

V takovém hotelu si přijde každý na své. Dokáže totiž uspokojit touhu po pohodlném komfortu, vstřícných službách i bezpečném parkování. Pokud se rozhodnete využít tento pražský hotel, jistě vás příjemně překvapí i jeho praktická stránka pro pracovní příležitosti. Můžete zde totiž uspořádat konferenci a zajistit si tak současně konferenční prostory i s ubytováním a luxusním cateringem. Pokud vás procházky po Praze omrzí, můžete jednoduše zůstat v hotelu a užívat si péče masérky nebo nabídky chutných jídel v místní restauraci japonského stylu.