logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Neděle (18.02.2018)
SVÁTEK: Gizela
ZÍTRA: Patrik

*** Pension U Krbu Mikulov - Ubytování a restaurace Mikulov

Telefon: +420 603 502 153
Webové stránky: www.pensionukrbu.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY MIKULOV
Oblast: Severní čechy
Město: Mikulov
Adresa: Mikulov 55 Mikulov 41901 Krušné Hory
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50.6892275N, 13.7184322E

Zobrazit na mapě

Pension U Krbu Mikulov

Ubytování a restaurace Mikulov

-

Pension U Krbu Mikulov

Ubytování a restaurace Mikulov

Mikulov 55 Mikulov 41901

Krušné Hory

Tel.:+420 603 502 153

GPS:50.6892275N, 13.7184322E

facebook Pension U Krbu

www.pensionukrbu.cz

-

Pension se nachází v krásné a turisty vyhledávané lokalitě Krušných hor. Pension prošel nedávno rekonstrukcí. Poloha a dispozice pensionu zajišťují klidné a pohodlné ubytování hostů. Okna a terasy poskytují příjemné výhledy na okolní zeleň. Dobrá dopravní dostupnost, přírodní prostředí, odbornost zaměstnanců a starostlivá péče o hosty tvoří z pensionu velmi vhodné místo pro Vaši rekreaci.

Nejbližší okolí je vhodné nejen pro zimní sporty, ale také pro turistiku, cyklistiku či výlety za historií. Lze obdivovat přírodní zajímavosti, ale i díla stvořená lidským nadšením, pílí a dovedností.

-

Ubytování

Náš nově zrekonstruovaný pension Vám nabízí jednoduché a účelové ubytování dohromady v 8 pokojích o celkové kapacitě 32 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, lednicí a malou terasou.

-

-

Restaurace

Restaurace pensionu U Krbu je pro Vás připravena v moderním hřejivém stylu. Atmosféru k posezení Vám zpříjemní hořící krb. Náš personál Vám nabídne a připraví chutnou a pestrou kuchyni.

V restauraci je možné zajistit svatbu, rodinnou oslavu, večírek, společenskou nebo firemní akci, raut. Restaurace nabízí možnost připojení projektoru a plátna. Při příznivém počasí je pro hosty připravena venkovní terasa s grilem.

Salonek lze využít pro nejrůznější účely – rodinné oslavy, školící akce, učebna…… V místnosti je zabudován systém projektoru s plátnem a flipchart.

Snídaně jsou podávány:
– pro 1-6 ubytovaných hostů formou kontinentální snídaně
– pro 7 a více hostů formou bufetového stolu.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde